top of page

İster etkinliğinizin giriş kapısına yerleştirin, ister standınızın kenarlarına. Düzenlediğiniz yarış etkinliğinin ödül kürsüsü yanına sponsor markaları taşımak için kullanmak da iyi bir fikir olabilir. Nereye konumlandırırsanız konumlandırın alışılmışın dışındaki görüntüsüyle dikkat çekeceği kesin Şişme Totemlerimizin. Hafif. Yenilikçi sunumlar için tavsiye ediyoruz.

  • Alttan ışıklandırma uygulamaya uygun yapı.

  • Markanıza özel hazırlanan baskılı yüzleri kolayca değişir.

  • Fermuar yardımıyla hızlı yüz değişimi.

  • İster el pompası ister elektrikli pompa ile dakikalar içerisinde kurulum imkanı.

  • Boyuta bağlı olarak 10kg ve 20kg'lık özel kauçuk tabanlar sayesinde her tür hava koşulunda dış mekanda rahatlıkla kullanılabilir.

KAUÇUK AĞIRLIK

Şişme totemler cüsselerinden beklenmeyecek ölçüde dengeli ve her hava koşulunda kullanıma uygundur. Boyuta uygun 10kg ve 20kg'lık kauçuk ağırlık kalıplarından birini seçerek uygulama yapabilirsiniz

rubberround.jpg

YÜKSEK MUKAVEMET

Şişme bir tüp gövdenin ağırlık noktası neredeyse yoktur. Dolayısıyla zemine yerleştirdiğiniz 10-20kg'lık bir ağırlık her tür hava koşulunda totemlerimizi stabil kılacaktır.

Hiç şüpheniz olmasın.

tubebanner_base.jpg

POMPALAR 

Bir kez şişirdiğinizde totemlerimiz en az 1-2 gün hava takviyesi gerektirmez. Elektrik mi yok? El pompası ile şişirin. Özel elektrikli pompalar sayesinde 2-3 dakika içerisinde tüplerimizi şişirebilirsiniz.

pumps.jpg
tubebase_edited.jpg

KOLAY TAK ÇIKAR

20kg'lık ağırlık kalıplarını şişme gövdeden çekerek bir yerden bir yere taşımayın lütfen. Baskılı yüzleri üzerine yerleştirdiğimiz plastik mandallar sayesinde önce şişme gövdeyi ağırlıktan ayırın sonra taşıyın. Çok kolay. Lütfen ihmal etmeyin!

waterbases2.jpg

ÖZEL SU BİDONU

20kg ağırlığı taşımak zor mu geliyor. İçerisine su ya da kum doldurabileceğiniz yuvarlak plastik bidonlarımızı deneyebilirsiniz.

light.JPG

IŞIK UYGULAMA

Gece aktivitelerinizde totemlerin altına ışık uygulamayı deneyin deriz.

3 boyutlu markalı sunumunuza ayrı bir boyut kazandırabilir. Gece etkinliklerinde markalama ihtiyaçlarınızı bu yöntemle fazlasıyla karşılayabilirsiniz. 

bottom of page