top of page

Türkiye'de katlanır tente standları 10 yıl önce ilk kez piyasaya sunduğumuzda kimse bu ürünün bu kadar etkili bir tanıtım aracı olacağını düşünmüyordu.

Baskılı ya da düz renkte katlanır tenteleri: 7 farklı boyutta ve 3 farklı bacak kalınlığında sunuyoruz.

 

BACAK KALINLIKLARI

 - 30mm Kare Bacak (Çelik)

 - 40mm Heksagonal Bacak (Çelik)

 - 50mm Heksagonal Bacak (Alüminyum Profesyonel)

HANGİ MODELİ TAVSİYE EDİYORUZ?

30mm Kare Bacak Çelik Tenteler:

Yılda sadece 2-3 kurulum yapacak müşterilerimize tavsiye ettiğimiz, düşük bütçeli işlere uygun ürünümüz. Normal hava şartlarında gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz dayanıklılıkta gövdeleri düz renk tavan seçenekleriyle stoklarımızda yıl boyu bulunduruyoruz. 3x3m boyutunda edinmenizi tavsiye ederiz.

40mm Heksagonal Çelik Tenteler:

Biz yılda 10-20 kurulum yapacak müşterilerimize 40x40mm Heksagonal paslanmaya karşı korumalı ÇELİK GÖVDE'li tentelerimizi tavsiye ediyoruz.  Yıllar içerisinde 1000'ler ile ifade edebileceğimiz adetlerde sunduğumuz bu ürünün uzun vadede müşterilerimizi memnun ettiğini gördük.

50mm Heksagonal Alüminyum Tenteler:

Yılboyu katlanır tentelere ihtiyacı olan ve uzun vadede getirisi yüksek bir mekanizma düşünenlere tavsiye ediyoruz. Tüm parçaları metal - alüminyum parçalardan üretilen bu tentelerin Türkiye'de benzerini bulabilmeniz zor. 

Amacına uygun katlanır tenteyi doğrudan üreticiden en uygun fiyatla edinmek isteyen müşterilerimizin taleplerini bekliyoruz.

bottom of page