top of page

SİPARİŞ NASIL VERİLİR?

 

1. ADIM – TEMAS KURUN

Bizi arayın. E-Posta Gönderin. Yandaki iletişim formunu doldurun ve sorularınızı yöneltin. En kısa zamanda size döneriz.

 

2. ADIM - TEKLİF

İhtiyaçlarınızı aldıktan sonra size en uygun çözümlerimizle ilgili fiyat teklifimizi hazırlayarak paylaşırız.

3. ADIM - SİPARİŞ

Ürün türleri ve sipariş edeceğiniz adetleri belirledikten. Kiralama mı Satın alma mı yapacağınıza karar verdikten sonra ürün teslim koşulları ve lojistik maliyetlerini de görüşerek son fiyat teklifimizi netleştiririz.

 

4. ADIM – GÖRSEL ÇALIŞMA

Siparişi aldıktan sonra görseller üzerine görüşmemizden sonra size örnek görsel çalışmayı hazırlarız. Özel tasarımlar, yaratıcı görseller için kendi ajans ya da görsel çalışmalarınızı hazırlamanızı tavsiye ederiz. Bizim grafikerlerimiz sadecede nihai çalışmanın sağlıklı bir şekilde şablonlara çalışıldığına emin olmak ve kontrol için yanınızda olabilir. Eğer sade bir görsel çalışma. Bir logo yerleştirme ve kurumsal renklerden ibaretse. Yanınızdayız. Görsel çalışmayı hızla sizinle paylaşırız. Görsel çalışmanızda kullanılacak PANTONE kodları (CMYK DEĞİL) ve VEKTÖREL logoları mutlaka bizimle paylaşmanız gerekir.

 

5. ADIM – ÖDEME

Siparişlerin büyüklüğüne göre %30 oranında bir peşinat alarak işe başlar. İş teslimatında ödemenin geri kalanını tahsil ederiz. Vadeli ödeme koşulları için mutlaka önceden görüşme yapılmalıdır.

 

6. ADIM - TESLİMAT

Üretim yoğunluğuna bağlı olarak işleriniz 2-5 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilecektir. Normalde teslimat Atölyemizden yapılır. Şehir dışı ya da Yurtdışı teslimatlarda lojistik masrafı müşterilerimize aittir. 

Şehir içi teslimatlarda kimi zaman yardımcı olabiliyoruz. Eğer aynı gün yakın çevrenize bir sevkiyat ya da kurulum planlanmışsa. Ancak normal şartlerde müşteri malını Atölye'mizden teslim alır.

İLETİŞİM FORMU

 Mesajınız gönderildi!

bottom of page