top of page

​Dakikalar içerisinde şişirerek kullanıma hazır hale getirin..

  • Güçlü hava sızdırmaz PVC gövdesi sayesinde 80kg'a kadar ağırlık taşıyabilir.

  • Alttan ışıklandırma yapılabilir.

  • Fermuar vasıtasıyla kolayca değiştirilebilen polyester kanvas kılıf üzerine dijital baskı ile istediğiniz görüntü uygulanabilir.

  • Stand üstleri siyah lamine MDF masa üstü plaka ile kaplanabileceği gibi baskılı kılıfın saracağı ince MDF plaka kullanılabilir.   

  • Ürün el pompası ya da elektrikli pompa ile şişirilebilir.

  • Sürekli hava takviyesi gerektirmez. 2-3 dakika içerisinde kurulum tamamlanır.

MDF ALT - ÜST PARÇA

Şişme ürünleri seçen etkinlik sorumlularının en önemli kaygılarından biri denge sorunudur. Alt ve üst bölüme yerleştirdiğimiz ince MDF plakalar sayesinde bu sorunu kökten çözüyoruz.

inftable1.png

TABANDAN ŞİŞİRME

Zemine paralel olacak şekilde geliştirilen taban kesitte şişirme noktası tam ortada yer alıyor. Böylece ürünün tabanda olabildiğince düzgün bir şekil alması mümkün oluyor.

benchbase.jpg

ŞİŞİRME POMPASI 

Her tür şişme ürünümüz için elektrikli hava pompalarımız ve el pompalarımız mevcut. Pompa türünü ihtiyacınıza göre siz seçiyorsunuz. Biz ürüne ilave bu pompaları size tedarik ediyoruz. Birden çok ürün için tek bir pompa ya da hava motoru yeterli.

pumps.jpg
tubebenchassembly.jpg

BASKILI KILIFLAR

İster gizli ister üstten MDF plaka kullanılmış olsun özel geliştirdiğimiz fermuarlı sistem sayesinde baskılı kılıfları kolayca değiştirebiliyorsunuz. Farklı markalara sahip müşteriler için aynı gövdeyi farklı baskılı yüzlerle kullanmak çok kolay.

basetogether.jpg

DIŞ MEKAN İÇİN AĞIRLIK

Ağırlık olarak yuvarlak kauçuk kalıplarımız ve su doldurulabilen plastik bidonlarımız mevcut. İhtiyacınıza uygun en iyi çözümü siparişiniz esnasında sizinle paylaşıyoruz.

light.JPG

IŞIKLANDIRMA

Gece etkinliklerinizde şişebilen standlarımızı ışıklı kullanmak istiyorsanız çözümlerimiz mevcut. Bu tür özel üretimler istediğinizde sipariş  esnasında mutlaka bu bilgiyi bizimle paylaşınız. Işıklı - Işıksız baskılı kılıfların üretimi farklı olmaktadır.

bottom of page