top of page
  • 2 Farklı başlama bitiş takı üretiyoruz

  • Hava sızdırmaz motor gerektirmeyen standart iki şekilde modelimiz var. Köşeli ve Omuzlu.

  • Hava takviyeli olarak ise standart 3 model sunuyor olsak da özel şekilli istediğiniz boyutta tak üretmemiz mümkün.

  • Siz hayal edin gerisini bize bırakın.

HAVA TAKVİYESİ

Polyester baskılı ya da baskısız kumaşlardan ürettiğimiz hava takviyeli şişme takları Türkiye'de sadece Markanıgöster üretiyor. PVC benzerlerine oranla büyük bir ağırlık avantajı sunan bu taklar gece sunumlarında ışıklandırma imkanı da sunuyor. Katlandıklarında çok az yer kaplayan gövdeleri etkinlik çalışanlarınız çok sevecek.

sismetak1.jpg

HAVA MOTORU

Tüm hava takviyeli taklarımız boyutlarına uygun elektrikli motorlarıyla sunuluyor.​

Her tür hava şartına uygun üretilen elektrikli hava motorları için mutlaka etkinlik alanında şebeke elektriğini etkinlik noktasına getiren düzeneğin kurulmuş olması gerekiyor.

sismetak11.jpg

DENGELİ YAPI 

Hafif özel kumaşlardan üretilen taklarımız klasik PVC'den üretilen taklar kadar stabildir. Her tür zeminde noktaya sabitleme yapabilmeniz için ip bağlama noktaları üretim esnasında gövdeye eklenir. Gerekli ip ve toprak zemine saplama yapmanız için metal çubuklar paket içerisinde sunulmaktadır.

sismetak10.jpg

HAVA SIZDIRMAZLAR

Standart iki model olarak sunulan hava sızdırmaz gövdeli taklar elektriğin ulaşımının zor olduğu nokta ve etkinlikler için idealdir. 1-2 gün hava takviyesi gerektirmeyen bu taklar için SICAK - SOĞUK hava değişimlerindeki basınç değişikliğinden doğan hava kayıpları dışında hava takviyesine gerek yoktur. 20kg ağırlıktaki özel yuvarlak kauçuklar sayesinde her tür zeminesabitlemeniz mümkün.

basetogether.jpg

KÜÇÜK BOYUT

4.5m genişlikteki dörtgen köşeli model 11kg. 6.5m genişlikteki omuzlu model ise sadece 18kg ağırlığındadır. Minimalist bir çantaya sığmaktadır ve binek aracınızla dahi taşıma yapmanıza imkan tanımaktadır.

Tavsiye ediyoruz. Özellikle koşu benzeri etkinliklerde ara dönüş kapıları ya da puan kapılarına hızla taşınmaları konuşlandırılmaları mümkün bu takların.

arch_bag.jpg

FERMUARLI YÜZ DEĞİŞİMİ

Hava sızdırmaz şişme taklarımızın baskılı yüzlerini fermuarlı baskılı yüzler ile kolayca değiştirebilirsiniz.

airtent4.png
bottom of page