top of page

KİRALAMA NASIL YAPILIR?

 

ADIM 1 – BİZİMLE TEMASA GEÇİN

Bizi arayın, e-posta gönderin ya da bu sayfanın sağında yer alan iletişim formunu doldurun ve bize taleplerinizi iletin. Size gün içerisinde en hızlı şekilde geri dönüş yapacağız.

 

ADIM 2 – KİRALAYABİLECEĞİNİZ ÜRÜNLERİ SEÇİN

Talebinizi inceledikten sonra ihtiyacınıza uygun kiralanabilir ürünlerimizle ilgili bir teklifi ve bilgilendirmeyi sizinle paylaşacağız.  Stoklarımız değişkenlik gösterebiliyor. Talep ettiğiniz tarih aralığında ürünler mevcut ise kiralama işleminizi gerçekleştiririz.

ADIM 3 – KİRALAMA

İhtiyaçlarınızı karşılayacak ürünlerimiz ve bu ürünlerden kaç adet talep edeceğinize bize iletin. Ürünlerin üzerinde markalama olup olmayacağına karar verin. Eğer ürünleri markalama ile kiralamak isterseniz baskılı yüzler sizin oluyor. Yılda bir ya da iki kez bu ürünleri kullanacaksanız satınalma yerine kiralama bütçe tasarrufu yönünden mantıklı olacaktır. Eğer etkinlik sonrası baskılı ürün yüzlerini bizim koruyup depolamamızı isterseniz bunu da yapabiliriz. Belirtmeniz yeterli.

ADIM 4 – GÖRSEL ÇALIŞMA

Kiralama siparişinizi geçtikten sonra görsel talep ediyorsanız tasarım çalışması aşamasına geçeriz. Görsel çalışma esnasında 3 adete kadar farklı görsel tasarımı çalışıp sizinle paylaşırız. Eğer özel bir tasarım talep ediyorsanız ve grafikerlerimizin yeteneklerini aşan özellikte ise istediğiniz çalışma ürünlerimizin çizim şablonlarını sizinle paylaşırız. Siz kendi tasarımcılarınıza görsel çalışmaları hazırlatıp bizimle üretim için paylaşırsınız. Görsel çalışma hazırlanıp onaylandıktan sonra faturanız hazırlanır ve sizinle paylaşılır.

 

ADIM 5 – ÖDEME

Üretime başlamadan önce işin içeriğine bağlı olarak %30 ön ödemeyi sizden  talep ederiz. İş tamamlandığında bitmiş ürünü sizinle paylaşır teslimat esnasında ödemenin geri kalanını tahsil ederiz.

 

ADIM 6 – TESLİMAT VE KURULUM

Kiralamayı baskılı istemişseniz 3-4 iş günü içerisinde baskı ve üretim tamamlanır. Sizinle işin bitiş günü paylaşılır. Kimi zaman ürünlerin kurulumu ile ilgili destek  isteyebilirsiniz. Detayları öğrenip yardımcı olabileceksek kurulum konusunda size destek verebiliriz.

TEKLİF AL

 Mesajınız gönderildi!

bottom of page