top of page
  • Markanıgöster

TAHTA ŞEZLONGLAR - ETKİLİ MARKALAMA ÇÖZÜMLERİNDEN

Ürün geliştirmek. Markayı göstermenin en etkili yollarını keşfetmek MARKANIGÖSTER'in yıl boyu sürdürdüğü ana faaliyetlerindendir.

Bu yazımızda sizlere uzun süredir üzerinde çalıştığımız yeni ürünümüzü tanıtmak istiyoruz.

Her geçen gün kalabalıklaşan OTURMA GRUBU ürünlerimizin arasına bir yenisi eklendi: TAHTA ŞEZLONGLAR


TAHTA ŞEZLONG NEDİR?

Adı üstünde en doğal malzemeden. Meşe ağacından üretilen bir şezlong bu. Tahtanın doğallık ve sıcaklığı pek çok malzemede yoktur. Kendine özgü karaktere sahip, özgün, doğal görünümlü bir oturma ürününe kimsenin hayır demeyeceğini düşünerek bu projeye giriştik. Katlandığında az yer kaplayan, yüzü kirlendiğinde kolayca değiştirilebilecek, dayanıklı bir ürün olsun istedik. Bu şezlongun sadece etkinlik düzenleyen markaların değil, kafe - restoran benzeri dinlence noktalarında, misafirlerini ağırlayacak işletme sahiplerinin talep edeceği kalitede olmasına özen gösterdik.TAHTA ŞEZLONGUN AVANTAJLARI


1. DOĞAL PREMIUM GÖRÜNÜM

Kaliteli meşe ağacından ürettiğimiz tahta şezlonglar, özel etkinlik alanlarında aradığınız kaliteli doğal görünümü sağlayacaktır.


2. İÇ VE DIŞ MEKANDA KULLANILABİLİR

Suya karşı dayanıklı kaplamaya sahip bu tahta şezlongları iç ve dış mekanda uzun yıllar kullanabilirsiniz.


3. GENİŞ ALANLARI MARKALAMA

Geniş bir etkinlik alanında, çok sayıda ziyaretçiye keyifli bir oturma alanı oluşturmak, markanızı mekana taşımanın en pratik yollarından. İster bir açık hava sineması faaliyeti düzenleyin, ister açık havada bayi toplantınızı yaparken insanları rahat ettirmeyi hedefliyor olun. Ya da sadece kapalı boş bir alanı, oturulabilir hale getirmeye çalışın. Tahta şezlonglar her ortama organik bir uyum sağlayacak nitelikte çözümlerden.4. YÜZLERİ KOLAYCA DEĞİŞEBİLİR

Birden fazla markanız var ve farklı etkinliklerde aynı oturma grubunu nasıl markalayabiliriz diye mi düşünüyorsunuz. Tahta Şezlong'lar bu iş için biçilmiş kaftan. Satış noktalarına uzun vadeli markalama yatırım yapacaksanız. Dönem dönem sadece baskılı yüzleri göndererek, mesajınızı güçlü bir şekilde yaşanılan noktalara taşıyabilirsiniz.
5. ALIŞILMIŞIN DIŞINA ÇIKIN

Yer minderleri neredeyse her etkinliğin olmazsa olmaz oturma grubu ürünü haline gelmiş durumda. Halbuki lojistiği güç, kapladığı alanı büyük olan bir çözüm. Rahat mı? Rahat? Ekonomik mi? Evet.
İşte tahta şezlongların öne çıkabileceği bir nokta daha. Gelin bir sonraki etkinliğinizde tahta şezlonglarımızı deneyin. Ya da diğer çözümlerle birlikte kullanın.

6. EKONOMİK DEPOLAMA VE TAŞIMA

Tahta şezlonglar yer kaplamaz. Katlandıklarında kapladıkları 'Ayak İzi' oldukça azdır. Kiralanabilir. Farklı markalarla kolayca kullanılabilir. Uzun süre devam edecek etkinliklerde yedek baskılı - baskısız yüzler edinerek, road show'un başladığı ilk günkü gibi her sunumuzda temiz bir başlangıç yapabilirsiniz.7. KİRALANABİLİR

Gelelim tahta şezlonglarla nasıl tasarruf yapabileceğinize. Tahta şezlonglarımızı kiralayabilirsiniz. Evet. Yanlış duymadınız. Markanıza özel baskılı yüzleriyle kiralama yapabilirsiniz. 2-3 günlük bir haftasonu aktiviteniz mi var? Markanıza özel bir oturma alanı mı oluşturacaksınız. Satın almayın kiralayın!

66 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page