Plaj Bayrağı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir malı satın alırken dikkat edilen belki de ilk ve en önemli kriter en düşük fiyata en iyi performansa sahip ürünü seçmektir öyle değil mi? Plaj Bayrağı – Olta Bayrak adı verilen tanıtım bayraklarında da bu kural şüphesiz değişmiyor. Plaj bayrağı satın alırken, düşük fiyat dışında daha farklı kriterlerin de dikkate alınması gerektiğini hiç düşünmüş müydünüz? Bu yazımızda sizlerle reklam bayrağı seçerken dikkat edilmesi gereken önemli konu başlıklarını paylaşmak ve ucuz çözümler yerine kaliteli ürünlerle elde edebileceklerinizi dile getirmek istiyoruz.

1. Her Plaj Bayrağında Asgari Bulunması Gereken Özelliklere Dikkat Edin!

Dış mekanda kullanıldıklarında doğanın zorlu şartlarıyla her an karşı karşıya olan Plaj Bayrakları – Portatif Reklam Bayraklarının kırılmadan, devrilmeden uzun süre ayakta kalabilmeleri için bazı temel özelliklere sahip olmaları gerekmektedir.

Dikkat Edilecek 3 Temel Özellik:

  • İlk sert rüzgarda kırılmayacak özel geliştirilmiş sağlam bir gövde – direk sistemi.
  • Farklı zeminler için özel olarak tasarlanmış metal bazlı güçlü bir taban mekanizması.
  • Özellikle dış mekanlar için geliştirilmiş, renkleri uzun süre barındırabilen bayrak kumaşı.
Bu 3 ana temel kriteri kelimelerle ifade etmek ne kadar kolaysa, gerçek hayatta bu bileşenleri biraraya getirip kaliteli ve uygun fiyatlı ekonomik bir reklam bayrağı üretebilmek o denli zor aslında.
Günümüzde düşük fiyatları nedeniyle tercih edilen ucuz bayrakların istilasına uğrayan büyükşehirlerimizin caddelerinde işletme sahipleri ve marka sorumluluları ne yazık ki marka değerini ve prestijini de ciddi anlamda zedelediklerinin farkında değil gibiler…
İşte size kötü ve ucuz ürünlerle ilgili birkaç örnek:
Ucuz Plaj Bayrağı

Marka prestijini ayaklar altına alan ucuz bir portatif bayrak...

Ucuz Bayrak

Ayakta durmakta zorlanan ucuz bir bayrak...

Farklı olayım derken...

2. Plaj Bayraklarında En Düşük Fiyat Seviyesi Ne Olmalıdır?

Piyasada küçük bir araştırma yaptığınızda yerel üretici ve dijital baskıcıların plaj bayraklarını 125-150TL fiyat seviyelerinden sunduklarını göreceksiniz.

Bu fiyata, “raşel” adı verilen, dış kenarında herhangi bir dikiş geçmeyen, basit bir ince plastik direğe korumasız olarak geçirilmiş, çoğunlukla pot yapan ve 1-2 aylık süre içerisinde kullanılamaz hale gelen bayrak elde edebileceksiniz .

Kullanılmaya başladığı ilk günden itibaren ucuz gözüken ve çok kısa sürede güneş ışımalarıyla solacak olan bu “ucuz” bayraklar, ne yazık ki bütçemi iyi kullanayım derken, markanızın kalite algısını düşürecek, mağazanızı – mekanınızı bırakın görünür kılmayı, genel olarak görüntüsünü kötüleştirecektir.

Neden böyle oluyor derseniz vereceğimiz cevap aslında çok ama çok basit:

Siz hiç hem çok ucuz ve hem de çok iyi sonuç veren bir ürünün varolduğunu duymuş muydunuz?

Markanı Göster olarak tedarikçimiz ExpandaSign’ın (www.expandasign.net) Güney Afrika’daki fabrikalarında  özel olarak üretilen orjinal portatif bayraklarımızda:

  • 1 yıl kırılmaya karşı garanti
  • 8 – 12 ay arasında solmaya karşı yavaşlatıcı baskı uygulaması
  • Her tür hava şartında bayrakların ayakta dimdik ayakta kalmalarını sağlayan metal rulmanlı taban ve ağırlık sistemleri,

kullanmaktayız.

3. Karar Sizin

Şimdi bu satırları okuyan ve portatif plaj bayraklarından edinmeyi düşünen okurlarımızın önünde 2 seçenek bulunuyor:

  • Hemen ilk sert rüzgarda kırılıp markanızın imajını her an zedelemeye hazır kalitesiz ve özensiz üretilen 125-150TL “ucuz bayraklar”
  • Ya da 1 yıllık gövde, 8 ay solmaya karşı garantili (her gün 24 saat kullanılmaları durumunda) sunulan, yıkanıp, ütünlenebilen, 3 farklı model, 6 farklı boyut ve ÇİFT TARAFLI baskı imkanı ile sunulan dünyanın en kaliteli orjinal Plaj Bayrakları – Reklam Bayrakları.

Markanıza ve sunumlarınızın kalitesine önem veriyorsanız bizi arayın. Yapacağınız sunum ve organizasyona en uygun bayrak modeli ve boyutu konusunda size yardımcı olalım: 0212 299 65 00

Soldan sağa 6m, 4.6m, 3.4m, 2.2m'lik orjinal ÇİFT TARAFLI flying banner'lar...

,