Plaj Bayrağı Namı Diğer Beach Flag Nerede Kullanılır?

Genelde plajlarda kullanıldığı için plaj bayrağı olarak da adlandırılan portatif reklam bayrakları İngilizce’de beach flag ya da flying banner olarak adlandırılmaktadır.

Ülkemizde olta bayrak olarak isimlendirilen bu çok popüler reklam bayrağı türünün neden tercih edilmesi gerektiği konusunu hatırlarsanız Flying Banner – Damla Tipi Reklam Bayrağı Kullanmak için 10 Önemli Neden adlı yazımızda dile getirmeye çalışmıştık.

Bu kez sıra bu bayrakların nerelerde kullanılabileceklerinden bahsetmeye geldi. Hazır mısınız? Başlıyoruz öyleyse…

1. Plajda Kullanım

İsmi Plaj Bayrağı olan bir reklam ürününün kullanılacağı mekanların başında doğaldır ki plajlar gelmektedir. Diyelim markanıza özel bir sunum ya da tanıtım organizasyonu hazırlayacaksınız ve sunumunuzun gerçekleştirileceği mekan bir plaj!

Böyle bir mekanda markanızı mekana taşıyabileceğiniz tanıtım araçlarının sayısı aslında öyle az ki!  Neden mi?

Öncelikle  bu tür mekanlarda hava şartları her an değişebilir!

  • Rüzgar çıkabilir.
  • Zemin yumuşaktır ve üzerinde hafif tanıtım malzemelerinin barınmasına kolay kolay izin vermez.
  • Ağır tanıtım malzemelerini ise bu tür zeminde kurmak güçtür…

Peki böyle bir durumda ne  yapılabilir?

Çözüm Plaj Bayrakları namı diğer Beach Flag’lerdir.

Hangi Plaj Bayrağı?

Zemine uygun iyi düşünülmüş taban sistemlerine sahip 360 derece kendi ekseninde kolayca dönebilen cinsten olanları! Yani profesyonel olarak bu amaçla üretilen ürünler…
4.6m yüksekliğinde büyük boy damla bayrak

4.6m yüksekliğinde büyük boy damla bayraklar bir dalga sörfü dünya şampiyonasında. Fırtınalı havada bayrakların kırılmadan nasıl esnediğini gösteren özel görüntülerden...

Bir kez böyle bir reklam bayrağı elde ettiğinizde bu bayrağı gelecekte istediğiniz mekana taşımanız markanızı mekandan bağımsız kılmanız artık çok kolaydır.

2. Açık Alan ve Çimde Kullanım

Plaj bayrakları sadece plajda mı kullanılır? Tabi ki hayır! Hemen her tür dış mekanda bu hareketli bayrakları kullanmanız mümkün.

Plaj bayrakları rüzgara gerek duymadan markanızı her mekana taşıma ve gösterebilme yeteneği, diğer bayrak modellerine göre bu yeni türü rakipsiz kılmaktadır…

Küçük boy 2.2m damla bayraklar çim uygulaması

Örneğin üstteki fotoğrafta yer alan 2.2m yüksekliğindeki damla bayraklar, gün boyu rüzgarla birlikte birlikte hareket ederek hem sunum alanınıza hem de markanıza ilgiyi üst seviyede tutacaktır!..

Taban sistemlerinin zeminle bütünlüğüne özellikle dikkat  çekmek isteriz!

Toprak zeminler için özel olarak sunduğumuz metal rulmanlı göbekler (Türkiye’de sadece Markanı Göster tarafından sunulmaktalar) sayesinde portatif bayrakların her tür hava şartında rüzgara en hızlı şekilde tepki vermeleri ve montajı mümkün olmaktadır.

3. Karda Plaj Bayrakları

Mevsimi biraz değiştirelim ve doğanın en zorlu şartlarının her daim sergilendiği karlı soğuk iklimlere, zirvelere sizleri taşıyalım.

İddialı bir reklam mecrası öyle değil mi? İnanın bu tür mekanlarda reklam aracı olarak kullanılabilecek ürün sayısı yok denecek kadar azdır!..

Turkcell WINN ürün tanıtım kampanyasında Uludağ'da kullanılan 4m'lik çift taraflı orjinal kanat bayraklar...

Kayak pistlerini reklam alanı olarak kullanmak için de Markanı Göster – Expandasign damla bayrakları dünyada sıklıkla kullanılmaktadır.

-40 dereceden +60 dereceye her tür sıcaklıkta kullanılabilecek şekilde özel testlerden geçirilerek hazırlanan bayrak direklerimiz sayesinde, fırtanılı havalarda dahi bayraklarımızla sorunsuz sunumlar yapmanız mümkün olacaktır..!

Piyasada sunulan ucuz bayrak çözümlerinin kışın dağlarda kullanımında her zaman sorun yaşamak mümkün olabilirken, orjinal portatif bayrak gövdelerimiz, dağdaki sunumlarınızda sorunsuz kullanım imkanı sunmaktadır…

Her sunumda, her yıl yeni bayrak satın almak yerine orjinal ürünlerimizi tercih etmeniz durumunda uzun yıllar size hizmet edebilecek profesyonellikte tanıtım ürünlerine sahip olacaksınız…

4. İç Mekan ve Mağazacılıkta

Caffer Nero yeni açılan mağazalarında tanıtım için çift taraflı flying banner'larımızı kullanıyor...

Bir işletme ya da satış noktası (mağaza) sahibisiniz ve yoldan geçenlerin dikkatini çekememekten ya da mekanınızın yeterince görünememesinden şikayetçisiniz. Hiç sorun etmeyin! Sorununuza çözüm yine Plaj Bayrakları olacaktır.

Markanı Göster portatif reklam bayrakları duvar ya da direklere monte edilmek üzere özel rulmanlı taban aparatlarıyla birlikte sunulmaktadır.

İster mağazanızın duvarlarında ister bahçenizde ya da yol kenarında bir kez plaj reklamlarını kullanmaya başladığınızda “görünürlük” sorununuz kökünden ortadan kalkmış olacak, satışlarınız doğrudan olumlu etkilenecektir.

3.4m yüksekliğindeki orta boy damla bayrakları açılı olarak duvara uygulamanız durumunda çok farklı bir sunum yapma şansına sahip oluyorsunuz...

Göz alıştığı şeylere daha az tepki gösterir. Damla Reklamlar – Plaj Bayrakları ise günümüzde ülkemizde pek de alışıldık tanıtım çözümleri değiller! En az iki adet olmak üzere Plaj Bayraklarından mekanlarınızda kullandığınızda elde edeceğiniz satış yükselişinin sizi şaşırtacağına bahse gireriz!

5. Plaj Bayrakları Her Yerde

İster bir teknenin ya da deniz motosikletinin üzerinde, ister bisikletlerin  arkasında, ister binaların tepesinde, ister bir dağın zirvesinde, plaj bayrakları hemen her ortamda uygulama alanına sahiptir.

1m yüksekliğindeki MINI Flying Banner'ları masa üzerinde, camda, duvarda, bir mopedin arkasına uygulamanız mümkün...

Hafif, dayanıklı, pratik, modern ve dikkat çekici olan profesyonel Plaj Bayrakları orjinal isimleriyle Flying Banner’lar Türkiye’de sadece Markanı Göster tarafından sunulmaktadır.

İyisi mi piyasada sıkça sunulan UCUZ ÇÖZÜMLERİ bir kenara bırakarak markanıza hakettiği değeri verin!..

İster kiralayın, ister satın alın.

Unutmayın dış mekanlarda kullanılacak reklam-tanıtım araçları dayanıklılık ve kalite gerektirir! Ne olursa olsun seçeceğiniz Markanı Göster reklam bayrakları sizi yarı yolda bırakmayacaktır!

Markanı Göster | ExpandaSign tanıtım ve organizasyon reklamcılığı konusunda yenilikçi portatif – taşınabilir markalama çözümleri üretip pazarlayan uluslararası bir kuruluştur.

Portatif reklam çözümleri konusunda 10 yılı aşkın tecrübesiyle tedarikçi firmamız ExpandaSign (www.expandasign.net) sayesinde dünyanın en kaliteli portatif taşınabilir tanıtım ürünlerini Türkiye’de sunuyoruz.

2009 yılı ortalarında ExpandaSign Türkiye Distribütörlüğünü elde eden Markanı Göster, yaratıcı ve benzersiz ExpandaSign Ürünleri’nin Türkiye’deki dağıtım ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

, ,