LASSA: AGRI Traktör Lastikleri Kesit Rollup Uygulaması

AGRI, Lassa lastikleri ürün gamı içerisinde çiftçilerimize yönelik hazırlanan ülkemizde oldukça popüler bir Traktör Lastiği. Brisa, Markanı Göster ile temasa geçerek, AGRI model lastikleri için kesitli Ex-T rolluplarımızdan üretmemizi talep ettiğinde bu isteklerini memnuniyetle karşıladık.

Lassa bayilerinde ürün teşhiri ve farklı tanıtım aktivitelerinde AGRI lastiğinin 2m yüksekliğindeki  birebir örneğini taşınır kılmak amacıyla gelen bu talep sonucunda aşağıdaki çalışmamız ortaya çıktı.

Son derece hafif, kumaş üzerine dijital baskı yöntemiyle üretilen Ex-T Kesit Rolluplarımızın yüzlerinin kolayca değişebilir olması, sunulan 10 yıl üretici garantisi ve kolayca taşınabilir olma özellikleri bu ürünü piyasadaki diğer tüm ürünlerden bir adım öne çıkarmakta.

Bir grup Brisa çalışanı, 2010 yılında gerçekleştirdikleri AĞRI Dağı zirve çıkışında, Ex-T rolluplarımızın hafif ve pratik kurulum özelliklerini de dikkate alarak, AGRI Traktör Lastiği şeklindeki Ex-T panoyu beraberlerinde zirveye taşıdılar.

Aşağıdaki eşsiz fotoğraflar işte bu ekspedisyonda çekildi…

Türkiye’nin zirvesi AĞRI dağına çıkabilecek kadar dayanıklı, hafif ve çok yönlü yüzü değişebilir bir PANO SİSTEMİNE ihtiyaç duyuyorsanız Ex-T Panolarımız tam da aradığınız ürün olabilir. Ortaya çıkacak benzersiz sonuçlardan memnun kalacağınıza garanti veriyoruz…

Brisa çalışanları Ağrı Dağı zirve yolunda bir mola esnasında AGRI Traktör Lastiği şeklindeki Ex-T Pano ile...

Zirvede AGRI Lastik ile grup fotoğrafı...

Ağrı Dağı zirvesinde AGRI Traktör Lastiği...

Zirvede bir Kesitli Ex-T Pano...

Kesitli Ex-T Pano Uygulama Arşivi

[monoslideshow id=5]

, , , ,