Flying Banner Damla Tipi Reklam Kullanmak İçin 10 Önemli Neden

Ülkemizde Olta Bayrak olarak da adlandırılan Damla Bayrak – Flying Banner reklamlar son yıllarda sıkça kullanılmaya başlandılar. Bu yazımızda Flying Banner – Damla Bayrakların diğer tanıtım – reklam araçlarından temel fark ve üstünlüklerini dile getirmeye çalışacağız.

Hazır mısınız?

Başlıyoruz…

1. Her Tür Hava Koşulunda Markanız Görünmeye Devam Eder

3.4m Flying Banner'lar Görevde

Klasik Bayraklardan Flying Banner – Damla Bayrakları ayıran en önemli özellik, verilmek istenen mesajın – reklamın 3. kişiler tarafından görülebilmesi için rüzgara gereksinim duyulmamasıdır.

Düşünsenize büyük bütçeler ayırarak sabit bayrak direklerine yatırım yapıyorsunuz. Markanızı taşıyan bayrakları direklere çekiyorsunuz.

Sonuç?

Eğer rüzgar yeterince esmiyorsa, kullandığınız bayraklar dalgalanmayacak ve markanızın görüntülenmesi yeterince mümkün olmayacaktır.

Peki klasik bayrak sahip olduğunuz yegane çözüm müdür?

Tabi ki değil!

Damla şeklindeki Flying Banner‘lar sayesinde ister rüzgarsız ortamlarda, ister fırtınada mesajınız – markanız mekandan bağımsız olarak arzu ettiğiniz yerde arzu ettiğiniz zamanda rahatça görüntülenebiliyor.

Damla şeklindeki özel tasarımları ve sundukları geniş reklam alanı sayesinde, Flying Banner – Damla Reklamlar, şiddetli rüzgar ve yağmurdan etkilenmeden haftanın 7 günü 24 saat markanızın görünürlüğünü artırmada bir numaralı yardımcınız haline dönüşüyorlar.

2. İç Mekanlarda Dikkat Çekin

Flying Banner – Damla Bayrakların sadece dış mekanlarda kullanım için tasarlandığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. 75cm‘den 6m‘ye 6 farklı yükseklik seçeneğiyle sunduğumuz Damla Bayraklarımız sayesinde iç mekanlarda, fuarlarda, mağaza ve showroom’larda da dikkatleri markanıza çekmeniz artık çok kolay.

3. En Zor Şartlarda 4 Mevsim Kullanım Garantisi

Tüm Markanı Göster ürünlerinde olduğu gibi orjinal Flying Banner – Damla Bayraklarımız da güneşin zararlı UV ışımalarına karşı korumalı, dayanıklı, yıkanabilir ve ütülenebilir kumaşlardan üretilip özel boya ve baskı teknikleriyle üretilmektedir.

1 yıl üretici garantisiyle  kırılmaya karşı garantili olarak sunulan Markanı Göster | ExpandaSign ürünleri sayesinde markanız uzun süre  ilk günkü gibi benzersiz bir parlaklıkla kullanılmaya devam edecektir.

4. Değiştirilebilir Yüzler Sayesinde Akılcı Yatırım

Bir kez Markanı Göster | Flying Banner – Damla Bayraklarını seçtiğinizde, ürünle birlikte sunduğumuz özel olarak güçlendirilmiş gövde – direk sistemini en az 2-3 yıl boyunca farklı yüzlerle kullanabilme şansını elde edeceksiniz.

Bayrak ürünlerimizde sunduğumuz bir başka önemli özellik yeni yüzler sipariş etmek istediğinizde ortaya çıkacak: İlk siparişinizde markanızı – logonuzu Damla Reklam üzerinde kullandınız diyelim… Yakın gelecekte yeni bir indirim kampanyası düzenlemeyi planlıyorsunuz.

Markanı Göster’le temasa geçerek mevcut Flying Banner – Damla Bayrak gövdeleriniz için arzu ettiğiniz kampanya görsellerinizle yepyeni bir yüz seti sipariş edebiliyorsunuz.

İşin güzel tarafı bu ikinci siparişinizde ilk alışverişinize oranla %40 ila %60 (baskı türüne göre ve modele göre) arasında tasarruf sağlama imkanına da sahipsiniz.

Nasıl kulağa hoş geliyor öyle değil mi?

5. Flying Banner – Damla Bayraklar Hafiftir

Flying Banner - Damla Bayraklarımızı sadece yerde değil her tür zemine uygulayabilirsiniz!

En küçüğü (75cm) 300g, en büyüğü (6m) 5kg seviyesinde ağırlıklara sahip Damla Bayrakların en çok kullanılan orta boy modeli (3.4m) sadece 2.1kg ağırlığa sahip.

Katlandıklarında en uzun parçası 1.5m uzunluğunda olan ve özel koruma çantaları içerisinde sunulan Flying Banner – Damla Bayrakların korunması ve taşınması da oldukça kolay ve pratiktir.

6. Aletsiz Kurulum Esnek Yapı

Flying Banner’lar birbirinin içerisine giren özel olarak güçlendirilmiş Fiberglas direk parçaları, baskılı reklam yüzeyi ve metal rulmanlı taban düzeneğinden meydana gelir.

1 dakika içerisinde kolaylıkla kurulabilen Damla Bayraklar,  toprakta, kumda, karda, beton üzerinde, duvara monte edilerek kullanılabilmekte, hemen her tür zemin ve mekana özel mevcut taban sistemi seçeneklerine sahiptir.

Diyelim satın aldığınız Damla Reklamları gündüzleri mağazanızın önünde bazı günler ise ofis ya da kapalı sunum alanınızda kullanacaksınız.

Rulmanlı taban yapısı sayesinde Damla Tipi Markanı Göster ürünleri 360 derece dönebilen sağlam bir yapıya sahiptir.

Bu durumda reklamınızla birlikte size sunulacak olan rulmanlı 360 derece dönebilen taban düzeneğinin yanı sıra, dış mekanlar için hazırladığımız portatif 15kg ağırlığında kauçuk taban kalıplarımız kullanarak markanızı dış mekanlarda hareketli kılabilirsiniz.

Eğer mekanı değiştirmeyecek ve hep aynı noktada Damla Bayrağınızı kullanacaksanız, toprak ya da beton zemine sabitlenebilen rulmanlı göbeklerimizi kullanmanız mümkün.

7. İster Tek İster Çift Yönlü Baskı İmkanı

Bayraklara uygulanan görsel ve yazıların bayrağın her iki yönünden okunabilmesi son derece önemlidir. Türkiye’de sunulmakta olan tüm benzer bayraklar bizim TEK TARAFLI adını verdiğimiz yöntemle üretilmektedir.

TEK TARAFLI baskı uygulamasında, Türk Bayrağı’ndan örnek vermek gerekilirse, AY ve YILDIZ bayrağın bir yüzünde DOĞRU YÖNDE, diğer yüzünde ise TERS gözükecektir. Aynı şekilde yazılar da bir yüzde SOLDAN SAĞA normal, diğer tarafta TERSTEN okunacaktır.

Aynı bayrağın iki yüzüne "ister aynı" "ister farklı görselleri" birbirlerine karışmadan uygulayabiliyoruz. Biz buna ÇİFT TARAFLI BASKI adını veriyoruz. Türkiye'de bu özel uygulamayı MARKANI GÖSTER dışında hiçbir üretici uygulayamamaktadır!

Tedarikçi firmamız ExpandaSign, 360 derece dönen bu tür bayraklarda, her iki yönden de doğru okunmaya izin verecek bir uygulamayı hayata geçirerek ÇİFT TARAFLI bayrakların üretimine başlamıştır.

ORJINAL ÇİFT TARAFLI bayraklar TÜRKİYE’de sadece Markanı Göster ürünlerinde sunulmaktadır.

Reklam yüzeyinin her iki yüzüne farklı (ya da aynı) görseli doğru yönden okunacak şekilde uygulayabilme. Bu sayede  ‘aynada yansıma’ etkisinin ortadan kaldırılabilmesi ÇİFT TARAFLI baskı tekniğiyle sağlanabilmektedir.

8. Markanıza Hareket Getirin – Farkedilin

Diyelim ürünleriniz – markanızın teşhiri için ihtişamlı bir tanıtım binası inşa ettiniz ve binanın gerek iç gerekse dış tasarımı için hiçbir masraftan kaçınmayarak en iyisini elde etmeyi başardınız.

Sokaktan geçen insan için binanızın diğerlerinden farklı görünüp dikkat çekebilmesi için yine de çok az nedene sahip olabileceğini hiç düşünmüş müydünüz?

İnsan gözü alıştığı şekillere yapılara çok daha az tepki vermeye alışıktır. Büyük ihtimalle binanızın önünde düzenli geçen gözler bir süre sonra binanızı ve marka – ürünlerinizi farkedememe eğilimine gireceklerdir.

Tüm portatif reklam bayraklarımızı duvar ya da direklere özel aparatlarıyla uygulayabiliyoruz. Biz SU BİDONU kullanmıyoruz!

Peki sürekli farkedilebilmek, dikkat çekebilmek adına yapacağınız birşeyler yok mu?

Markanı Göster Flying Banner – Damla Reklamlar, alışılmadık yapıları ve kaydadeğer görünürlük ve yükseklikleriyle kolayca dikkatleri üzerlerine çekme özelliğine sahiptir.

Flying Banner – Damla Bayraklar, kendi etraflarında 360 derece dönebilen özel taban düzenekleri sayesinde rüzgarda hareket edip salınarak, çok farklı bir sunum etkisi yaratabilmektedir.

9. Düşük Bütçeler İle Farkedilen Reklam Çözümü

Piyasadaki benzerlerine oranla oldukça yüksek kalitede sunulan Markanı Göster | ExpandaSign ürünleri, 8 ay solmay ve 1 yıl boyunca her türlü hava şartında kırılmaya karşı üretici firma garantisiyle sunulmaktadır.

Sunulan yüksek kalite, eşsiz işçilik ve kırılmaya karşı sunulan uzun süreli garanti dikkate alındığında portatif bayrak ürün serilerimizin oldukça ekonomik fiyat seviyelerinden sunuldukları görülmektedir.

10. Reklamınızı Kendiniz Yapın

Pratik, kolayca taşınabilen Flying Banner | Damla reklamlar sayesinde, markanızı yaratıcılığınızı da kullanarak istediğiniz her mekana taşıyabilirsiniz.

Her yıl büyük reklam bütçeleri ayırıp her tanıtım faaliyeti sonrası çöpe atılacak yüksek maliyetli geçici reklam bayrakları yerine, uzun vadeli bir reklam yatırımı olarak Flying Banner’larımızı tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

0212 2996500 no’lu telefondan hemen bizi arayın. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alın.

Pişman olmayacaksınız!..

Dünya Portatif Tanıtım Ürünleri Sektörünün bir numaralı üreticisi konumunda bulunan ExpandaSign Ürünleri artık Türkiye’de. Markanı Göster adı altında Türk Reklam Sektörüne sunulmaya başlanan ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizi arayın: 212 299 65 00

, , ,