FIAT: Fırat Oto Örnek Araç Tanıtım Aktivitesi

Zaman zaman müşterilerimizden gelen acil yardım taleplerini elimizden geldiğince karşılamaya çalışıyoruz. FIAT bayilerinden Fırat Oto‘nun stand kurma ihtiyacı ortaya çıktığında da kendilerine elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalıştık. İşte en sadesinden bir tanıtım – sunum standının oluşturulma hikayesi…

Fırat Oto, bizimle temas kurup tanıtım faaliyetleri için ellerinde sadece araçlarının ve masa sandalyelerinin olduğunu belirttiğinde, açık alanda gerçekleştirilecek bu faaliyet için kendilerine PORTATİF TENTE‘lerimizi tavsiye ettik.

Sunum alanı hazırlıkları sade beyaz tavanlı tentemizin kurulumuyla başladı...

Zaman kısıtından dolayı markalama mümkün olamayacağından elimizde KİRALAMAK için bulundurduğumuz BEYAZ TAVAN’lı tentelerimizden birini kullanımlarına sunduk.

FIAT markasını içeren ve ortama hareket getirecek birşeylere ihtiyaç vardı. Bu ihtiyacı ise TEK TARAFLI ve ÇİFT TARAFLI olarak elimizde bulundurduğumuz ORIJINAL Küçük Boy (2.2m) damla bayraklarımızla karşıladık.

Soldaki Tek Taraflı sağdaki ise Çift Taraflı damla bayraklarımız ile tentenin önünü markalama imkanı bulduk...

Reklam bayraklarımızda su bidonu gibi ortamı basitleştirecek parçalar kullanmadığımız için 2 sade bayrak ve bir tente dahi sunum alanının hareketlenmesine yardımcı oldu…

Fırat Oto Sunum Alanında Tente ve Bayraklar

Bayrakların araç yanlarında da kullanılması mümkündü. Bayrakları bu kez araçların yanına taşıyarak farklı varyasyonlar denedik.

Özellikle açık alanlarda Rollup benzeri standlar yerine hareketli reklam bayraklarının kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

Araç yanında kullanılan reklam bayrakları, araçlara dikkat çekerken hiçbir zaman tema olarak aracın önüne geçmemektedir.

2 reklam bayrağı ve bir tente açık alanı sunum alanına dönüştürmeye yetiyor…

Bir araç ve bir bayrak dahi tanıtımın ilgi çekmesine yardımcı olacaktır.

Tentenin tavanının da FIAT markasına ya da FIRAT OTO‘ya yönelik üretildiğini düşünülürse, sunumun çok daha profesyonel hale gelmesi kaçınılmaz.

Uygun bütçelerle bu tür sunumlar yapma ihtiyaçlarınız olduğunda bizi arayın: 0212 2996500

Tanıtım faaliyetlerinizi en özel şekilde karşılayacak çözümleri sunmaktan mutluluk duyarız.

, , , , , , , , ,