Ex-Star Yıldız Tente Sistemleri Türkiye’de

Türkiye’de Red Bull Enerji İçeceği markasının organizasyonlarda kullanımıyla tanınan Ex-Star Yıldız Tenteler şimdi Türkiye’de. 5-6-8 ve 10m çapında 4 farklı modelde sunmaya başladığımız YILDIZ TENTE‘ler, sunduğu geniş kapalı alan ve hızla kurulabilme özelliği sayesinde hem iç hem de dış mekanlarda, dikkatleri MARKAYA çekme konusunda oldukça başarılı bir tasarıma sahip.

Geniş Alanlar İçin Geniş Tentelere İhtiyaç Duyarsınız...

İstendiğinde yan duvarları tümüyle kapatılabilen (takılıp çıkarılabilen duvarlar) Yıldız Tente’ler, farklı markalar için kullanılmaya da son derece açık bir yapıya sahip.

Bir kez gövde mekanizması ve kapalı gergi tavan sistemi edinildiğinde, MARKANI GÖSTER’den temin edebileceğiniz FARKLI MARKALARINIZ için hazırlatacağınız YÜZLER sayesinde aynı gövdeyi orta ve uzun vadede değişik markalar ile kullanmanız da mümkün.

Özellikle Road Show’larda, Dış Mekan sunumlarında sunduğu görülebilir geniş reklam – markalama alanı sayesinde dikkatleri üzerine çeken bu yeni nesil tente sistemlerini eminiz kullanmak isteyeceksiniz.

Ex-Star Tentelerimizle Açık Alanlarda Kapalı Alan Kurmak Son Derece Kolay...

Geniş Markalama Alanı Sayesinde Tüm Gözler Markanızda Olacak

10m'lik Ölçüde 25-30 Kişiyi Aynı Anda Barındırabilen Ex-Star Gölgelik Tentelerle Ağır - Hantal Tente Sistemlerine Son!..

İster Kiralamak İster Satınalmak İstiyor olun, Ex-Star tente çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi için lütfen bizi arayın: 0212 2996500. Konusunda uzman Markanı Göster ekibi tüm portatif tanıtım ihtiyaçlarınızla ilgili olarak tavsiyelerde bulunmaya ve size sunumlarınızın her aşamasında yardımcı olmak için hazır.

, , ,