DELTA BİSİKLET: Mağaza Önü Çift Taraflı Reklam Bayrağı Uygulaması

Delta Bisiklet, Türkiye Bisiklet piyasasında önemli yabancı bisiklet markalarının ithalatının yanı sıra, kendi markasıyla bisiklet üretim yapan önemli bir bisiklet firması.

Motorsiklet sektörüne yönelik aksesuar ve ekipmanlar da sunan Delta Bisiklet, Nisan 2010’da ilk kez ÇİFT TARAFLI Damla Bayraklarımızı kullanmaya başladı. Gerek mağazalarının önünde reklam ve tanıtım amaçlı gerekse düzenlediği bisiklet yarışlarında açık alanlarda markalama amacıyla bayraklarımızı kullanan firma yaklaşık 1 yıldır aynı bayrakları kullanmaya devam ediyor.

Çift Taraflı Orjinal Flying Banner'larımızı Delta Bisiklet Mağazaları Önünde İnceleyebilirsiniz...

Bayrakların ÇİFT TARAFLI olmasını özellikle talep eden Delta Bisiklet, ithal ettiği tüm bisiklet markalarını tek bir bayrakta birarada gösterebilecek bir bayrak tasarımı kullanıyor.

Çift Taraflı Damla Bayraklar Türkiye'de sadece Markanı Göster tarafından sunulmaktadır.

Marka ve yazı ağırlıklı olan bayrağın TEK TARAFLI klasik baskı ile basılması durumunda okunurluğun bayrağın bir yüzünde azalacağının bilincinde olan Delta Bisiklet, bu nedenle ÇİFT TARAFLI bayrakları tercih ediyor…

Eğer yolunuz Delta Bisiklet mağazalarından birine düşerse, bayraklarımızın piyasadaki sıradan bayraklardan neden farklı olduğunu gözlemleme şansını elde edebilirsiniz…

Mağazanızın önüne profesyonel bir tanıtım bayrağı düşünmez miydiniz?

, , , , , ,