Çikolata Fabrikası: Portatif Kış Bahçesi Örneği

Çikolata Fabrikası, adı üzerinde el yapımı çikolata, sipariş üzerine özel yapım pasta, kurabiye ve benzeri yiyecek ürünleri üreten özel mi özel bir butik atölye. Cadde Bostan’da yer alan mağazalarının önünde yer alan geniş alanı kiralayan firma, bu alanı pratik ve düşük maliyetlerle kapatmak için bizi aradığında kendilerine yardımcı olmaktan büyük zevk aldık.

Herşey bu alanı kapamak için tasarlandı

3 adet 3x3m portatif tentemizi kullandığımız bu örnek projede, firmanın markasını içerecek şekilde hazırladığımız kırmızı su geçirmez brandadan tavanları, yarısı şeffaf PVC’den üretilmiş duvarlar tamamladı. 15-20 dakika içerisinde kolayca kurulup toplanabilen sistem sayesinde, Çikolata Fabrikası, bahçe alanında kış aylarında da kolayca kullanabileceği 27m2 ilave kapalı bir alana sahip oldu.

Bahar – Yaz aylarında şeffaf duvarları ortadan kaldırarak ferah bir gölgelik alan oluşturabilirsiniz…

Bahar aylarında şeffaf pencereleri çıkarılarak kullanılabilecek bu tenteler, yılın 12 ayı açık havayı seven Çikolata Fabrikası müşterilerine güneşlik, yağmurluk yani bir nevi korunak olacak şekilde uygulandı.

Geceleri ışıklandırılabilen, soğuk havalarda tavanın içerisindeki metal sisteme ısıtıcıların kolayca uygulanabileceği bu özel 4 bacaklı tenteler, hemen tüm sektörlerden müşterilerimizin kapalı alan ihtiyacını kolayca görecek nitelikte.

Hızla katlanıp toplanabilen sistem aynı zamanda yerel belediyelerin de kalıcı yapılara olan çekincelerini ortadan kaldıracak nitelikte.

Bu pratik tente sistemlerinin ne kadar hızlı kurulabildiğini izlemek ister miydiniz?

Alttaki kurulum videomuzu izleyin lütfen…

Klasik büyük şemsiyelerin aksine, orta noktalarında yer kaybetmeden oturma alanı kurulabilen tenteler, tümüyle markalamaya açık ve geniş alanlarda sık sık konumları değiştirilerek mekanın farklı kullanılmasına olanak verecek nitelikte…

3x3m, 3×4.5m, 3x6m ve 4x4m boyutlarında olmak üzere 4 farklı boyutta üretilebilen portatif tente sistemlerimiz hakkında bilgi almak için bizi arayın.

Portatif Tentelerimizi 3 farklı modelde beğeninize sunuyoruz…

Pratik çözümlerimizle gerek tanıtım – markalama ihtiyaçlarınızı gerekse kapalı alan taleplerinizi farklı ve özgün çözümlerle karşılayalım.

Çikolata Fabrikası Kış Bahçesi adlı projemizle ilgili fotoğraf albümüne bu linkten ulaşabilirsiniz…

www.markanigoster.com – 0212 299 65 00
bilgi@markanigoster.com

, , , , ,