CAFFE NERO | Mağaza Açılışlarında Reklam Bayrakları Kullanımı

Mağaza açılışlarında ucuz ve renkli oldukları için balon kullanan firma sayısı ülkemizde o kadar fazla ki… Her defasında yenilenen ve MARKAYA ÖZEL olmadıkları için sanki herkesin ortak kullanımında algısı uyandıran balonların artık farklılık yarattıkları söylenemez… Mağaza açılışlarında farklı çözümler denemek isteyen okurlarımıza bir tavsiyemiz olacak…

Caffé Nero, yeni mağaza açılışlarında Çift Taraflı Damla Bayraklarımızı tercih eden kurumsal müşterilimizden. Bir yüzüne Caffé Nero markasını diğer yüzüne ise KAHVEYE BEKLERİZ cümlesini uyguladıkları çift taraflı orta boy (3.4m) reklam bayraklarımızı kullanan firma, yeni açtıkları mağazalarında açılış günü ve sonrasındaki 1 ay boyunca bu bayrakları kullanmaya devam ediyorlar.

Profesyonel, dikkat çekici ve çok amaçlı bir çözüm olarak gördükleri orjinal Damla Bayraklarımızı seçmelerindeki en önemli özellik ise Çift Taraflı Bayrakların her iki yönden de bakıldığında yazıların soldan sağa okunabilmesi ve tek bayrakta 2 farklı mesajın (Caffé Nero markası ve Kahveye Davet) aynı anda sunabilme imkanı.

Uzun yıllar aynı direk mekanizmalarını farklı bayrak yüzleriyle kullanabileceklerini bilmeleri de bu ürünleri seçim kararını vermelerinde önemli bir başka etken.

Siz de pratik, profesyonel ve dayanıklı orjinal tanıtım ürünleri edinmek istiyorsanız bizi arayın: 0212 2996500

Deneyimli ekibimiz ihtiyaçlarınızı hızla belirleyerek başarılı organizasyonlar düzenlemenizde size yardımcı olmak amacıyla hazırlar… İste KİRALAYIN… İster SATIN ALIN…

Caffé Nero’ya nice renkli mağaza açılışları diliyor, bizi seçtikleri için kendilerine teşekkür ediyoruz…

, , , ,