MARKANI GÖSTER

2009 yılı Haziran ayında faaliyetlerine başlayan Markanı Göster, portatif tanıtım çözümleri konusunda Türkiye’de “ilk akla gelen marka olma” hedefiyle çalışmalarına başlamıştır. Müşterilerine ürün satışı yanı sıra ürün kiralaması konusunda da hizmet vermekte olan Markanı Göster, dünyanın konusunda önde gelen tedarikçi firmalarıyla birlikte çalışarak, “en kaliteli” ve “özgün” çözümleri müşterileriyle paylaşabilmektedir.

EXPAND A SIGN

Markanı Göster, portatif tanıtım ürünleri sektöründe dünya lideri konumunda bulunan Güney Afrika’lı Expand a Sign www.expandasign.co.za firmasının Türkiye Distribütörü‘dür.

Expand a Sign taşınabilir – pratik – hızlı kurulup toplanabilen tanıtım ürünü konseptinin oluşmasında dünyaya 10 yılı aşkın süredir öncülük eden, zengin ürün yelpazesiyle en önemli markalara 20’yi aşkın ülkede çözüm ortağı olmaya devam eden bir kuruluştur.

Benzersiz portatif reklam bayrakları, markaya özel, patentli tente, çadır, pano, tabela sistemleri ve güneş şemsiyeleri ile bir sunum alanında ihtiyaç duyabileceğiniz hemen tüm ürünleri kendi bünyesinde üretip sunabilen Expand a Sign, özgün portatif tanıtım ürünlerini Markanı Göster adıyla Türkiye piyasasında sunmaktadır.

2009 yılı Haziran ayından itibaren Türkiye’de faaliyetlerine başlayan Markanı Göster olarak bu özel tedarikçi firmayı ve özgün ürün yelpazesini ülkemizde sunmaktan büyük mutluluk duymaktayız.