ATU Duty Free: X-Gloo Şişme Tente

TAV Havalimanları Holding ve Unifree Duty Free A.Ş., ortak girişimi olarak 2000 yılında kurulan ATU, Türkiye’nin en büyük gümrüksüz eşya satış mağazaları işletmecisidir. “Everybody Loves Duty Free”  sloganıyla faaliyetlerini sürdüren ATU Duty Free, özel sunum günlerinde kullanmak üzere özel bir şişme tenteye ihtiyaç duyduklarını bize ilettiklerinde, X-GLOO şişme tente sistemlerimiz müşterimize sunabileceğimiz yegane ürünümüzdür.

Boyutuna göre 5-10 dakika içerisinde özel elektrikli pompasıyla şişirilebilen ve “HAVA TAKVİYESİ” gerektirmeyen ülkemizdeki tek şişme ürün olan X-GLOO‘lar, Alman mühendisliği’nin organizasyon ürünleri sektörüne son yıllarda sunduğu en özel ürünlerin başında geliyor.

  • Hafif
  • Uzun ömürlü
  • Çok yönlü markalamaya uygun
  • Hızlı kurulup toplanabilen

bu özel şişme tente sistemi 4×4, 5×5, 6×6 ve 8x8m olmak üzere 4 farklı boyutta üretiliyorlar.

6 ana renkte standart olarak sunulan tenteler istendiği taktirde doğrudan markaya özel olarak da üretilebiliyor.

6x6m boyutundaki “büyük boy” modeli tercih eden ATU yönetimi, duvarlarda ise ÇİFT TARAFLI baskı uygulamasını tercih etti.

Hem içeriden hem de dışarıdan farklı baskıları tek kat duvara uygulayabilen YURTDIŞI tedarikçilerimiz sayesinde ürünü müşterimizin isteğine uygun üreterek kendilerine sunduk.

Sonuçtan memnun kalan müşterimiz ATU, dış mekan aktivitelerinde kapalı ve markalı bir alana ihtiyaç duyduğunda uzun yıllar kullanabileceği bu özel ürünü kullanmaya devam ediyor.

Birden çok tente modülünü birleştirerek daha geniş alanları kapalı hale getirmek için kullanabileceğiniz X-GLOO şişme tenteler ile ilgili detaylı bilgilere, kiralama ve satınalma seçeneklerine,  bizi arayarak ulaşabilirsiniz: 0212 299 65 00

X-GLOO Ürün Tanıtım Videosu

ATU-Xgloo

ATU-Xgloo-Duvar-Cift-Tarafli
ATU-Xgloo-Duvarsiz
ATU-Xgloo-sade

, , , , , ,